בנות! מבינים אתכן

הורים! בואו נבין אותן

 הספר של נעמי כץ יוצא בקרוב בתרוגם לעברית ובהתאמה לנערות בארץ

 ביוטיפול: להיות נערה מועצמת 

רוצים להיות הראשונים לדעת על כך?

 רוצים פרק מהספר במתנה?

רוצים את הספר במחיר מיוחד?

השאירו פרטים וגלו לכם עולם חדש! 

והנה נעמי עם הזמנה אישית...

קראתי את Beautiful ואני ממליצה בחום. למדתי להכיר את הבת שלי, להבין מה היא צריכה, עם מה היא מתמודדת ואיך אני יכולה לעזור לה. אל תוותרו!

״בספר זה, אני מנסה להיות כנה איתכן ולשתף את הידע שצברתי במהלך תקופת ההתבגרות שלי. למדתי את הדברים הללו מחיי וגם מהחוויות של התלמידות שלי. אני חולקת אתכן מאחר ואני חושבת שאנחנו יכולות לפעול בצורה טובה יותר. אנחנו לא צריכות להרגיש חוסר בטחון ובטח לא להרגיש בתחרות עם נשים אחרות מסביבנו בכדי להרגיש טוב יותר כלפי עצמנו. עלינו להרגיש טוב עם מי שאנחנו   ולהיות גאות בעצמנו כנשים חזקות, יפות, מעניינות ומוצלחות. אני מקווה
שהשיתוף שלי יעזור לך.״ 
                                                   -נעמי כץ, ״ביוטיפול״

האם את זוכרת את הנשיקה הראשונה שלך?

את שברון הלב הראשון שלך?

החזייה הראשונה שלך?

הפעם הראשונה בה החברה הטובה בגדה בך?

 

׳ביוטיפול: להיות נערה מועצמת׳ חושף את האמת בתהליך הפיכתנו לנשים בעולם כאוטי בו ריטוש הינו יופי - בעוד במציאות יופי הינו להיות מי שאת. ביוטיפול מציע אסטרטגיות התומכות בנשים צעירות להתמודד עם נושאים עכשוויים כמו דימוי גוף, תקשורת, מערכות יחסים, תחרות, מין ולחץ חברתי. הספר חוקר כיצד מתבגרות רואות ומדברות אודות עצמן, ועונה על השאלות המשמעותיות אותן נשים צעירות מפחדות לשאול.

נעמי כץ מציעה דרכים להתמודדות עם תהליך ההתבגרות וטיפוח חוש העצמיות. נעמי, מורה העובדת עם נערות צעירות ברחבי העולם, אורגת יחד עם המתבגרות את סיפוריהן ומעוררת השראה בקרב נערות מתבגרות המחפשות הכוונה בעולם מאתגר.

אני עובדת עם בני נוער ומעגל האנשים הקרובים אליהם - הורים, מדריכים ומחנכים - להגדרה מחודשת של התרבות בה הצעירים גדלים, החל ממעגל המשפחה הגרעינית וחברים, קהילת בתי הספר ועד הקהילה הבינלאומית הנרחבת.

יחד אנו מגיעים להבנה כי אנו יוצרי התרבות כלומר, הסביבה החברתית בה אנו חיים ובאחריותנו להגדירה.

התקשורת מציפה את בני הנוער במסרים אודות דרך ההתנהלות הנדרשת מנשים וגברים בחברה שלנו. מטרת עבודתי עם בני הנוער הינה, לתמוך ביכולתם להתמודד עם מסרים אלו באמצעות טיפוח האני האמיתי. ביחד אנו מגשימים את האפשרות ליצירת תרבות חדשה התומכת בהתפתחות האמיתית שלנו. 

גישתי מבוססת על למעלה מ-20 שנות נסיון בחינוך עם תשומת לב מיוחדת להשפעה המתפתחת של התקשורת על בני הנוער כיום.

שנה לאחר פרסום ספרי ביוטיפול, נדדתי ברחבי ארה"ב ובעולם לחלוק את עבודתי בעיקר עם נשים צעירות.

אל כל מקום אליו הגעתי שמעתי שהאמונה הרווחת כיום בקרב הנערות הינה, כי ביכולתן להשיג כל דבר וכי האפשרויות פתוחות בפניהן כיום יותר מבעבר. אולם עם זאת, המחיר הוא יקר.

שוב ושוב אני רואה בנערות המפנימות את המסר שבכדי להיות אישה מצליחה עליהן לבחור בין שני נתיבים: להיות אובייקט מיני או לעשות כל מה שביכולתן להתנהג באופן זהה לגבר. במילים אחרות: המשמעות של להיות שווה הינה להיות זהה.

ב-20 שנות עבודתי בשיחות עם נשים ונערות למדתי כי הכוונה בשיוויון הינה למעשה הערכה זהה ביחסנו לזכר ונקבה.

בחינוך נערות להאמין כי להיות שווה משמעותו להיות זהה, אנו למעשה גוזלים, מפחיתים ואולי אף מבטלים את האושר שבלהיות אישה.

תחשבו על זה:

 • כיצד נערות בסביבתנו הקרובה מבינות את המשמעות של להיות אישה בתרבות של ימינו?

 • כיצד נערים בסביבתנו תופסים את המשמעות של גבריות?

 • כיצד אנחנו כמבוגרים מבינים את הרעיונות הללו?

 • אילו ערכים משמשים כבסיס לחניכת בני הנוער ?

גישתה של נעמי

למי הספר מיועד? 

נערות בנות 12 עד 19, הורייהן וכל מי שמלווה אותן

הספר ביוטיפול מהווה אחות גדולה ניידת, בעלת תבונה ויכולת לענות על שאלות שאולי אתן מתביישות לשאול. בתקופות בהן ניתן להרגיש שהדרך בוגדנית הספר נותן הכוונה לתהליך נשיות בריא.

נעמי כץ הינה מחברת הספר 'ביוטיפול: להיות נערה מועצמת' והוגת הפרויקט 'ביוטיפול.' היא מחנכת נשים ונערות להגדיר את התרבות מחדש באמצעות כלים המביאים אותן להחייאת הדרך בה הן מדברות אודות עצמן. במהלך 20 השנים האחרונות עובדת נעמי עם נשים צעירות בכל רחבי העולם. נעמי נודדת בעולם ולומדת את חכמתן העתיקה של נשים משבטי האדמה.

אודות נעמי

 • מדוע כתבתי את הספר ולמה כדאי לך לקרוא אותו?

 • עולמן המטורף של בנות הנוער

 • אל תפקפקי בעצמך, הטילי ספק בתקשורת

 • מהו דימוי הגוף שלי?

 • מדוע אנחנו כל כך מרושעות אחת כלפי השניה?

 • איך אני רוצה שינהגו בי? איך אני רוצה לנהוג באחרים?

 • היחסים ביני לבין האינסטגרם שלי

 • סקס - אההההההה!

 • האם כל המגניבים שותים ועושים סמים?

 • מתח נפשי

 • איך התרבות שלי משפיעה עלי?

 • משפחה, חברים והאחר המשמעותי בחיי

 • לדעת, לבחור ולכבד את עצמי

פרקי הספר

במבט לאחור על תהליך ההתבגרות שלי, הלוואי והיה לי את הספר ביוטיפול בכדי לענות על שאלות אותן התביישתי לשאול. ביוטיפול מספר את הסיפור של נשים צעירות המגלות עצמן בעולם אכזרי של החפצה ותרבות השמצת הגוף. בזמן של מעברים מהירים, נעשה קשה להצדיק את האמת של התמונות והעובדות אשר הורים ומחנכים משליכים לעברכם. ביוטיפול הופך לאישי את נתיב ההתבגרות והופך את תהליך הנשיות למסע שניתן להזדהות עמו. המסר של ביוטיפול מעצים ושובה לב. אני ממליצה עליו בחום לכל מי שמנסה להבין ולהזדהות עם הקושי של נערה מתבגרת.

מלאו את הטופס הרשמה וקבלו פרק מתנה + שריינו עותק במחיר מיוחד